نمایشگاه نساجی یزد

یازدهمین نمایشگاه بین المللی تخصصی ماشین آلات و محصولات نساجی، چرم، پوشاک و فرش استان یزد به مدت چهار روز در یزد به عنوان قطب صنعت نساجی ایران برگزار شد.

به گزارش ایلنا از یزد، احمد قافی؛ مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی منطقه یزد اظهار داشت: یازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی تخصصی ماشین آلات و محصولات نساجی، چرم، پوشاک و فرش استان از امروز سه شنبه سوم خرداد در محل نمایشگاه‌های بین المللی یزد آغاز و تا ششم خرداد ماه برگزار شد.

وی با بیان اینکه فعالان صنعت نساجی از استان‌های تهران، مازندران، البرز، اصفهان، مشهد، تبریز، زاهدان، ارومیه و یزد در این نمایشگاه حضور داشتند، افزود: نمایندگان صنعت نساجی از کشور های اسپانیا، اندونزی، ترکیه و سنگاپور نیز در این نمایشگاه حضور داشتند.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی منطقه یزد با اشاره به اینکه این نمایشگاه در زمینه های مختلف صنعت نساجی از ریسندگی و بافندگی، رنگرزی، چاپ، تولید مواد صنعت نساجی، تولید الیاف و نخ برگزار شده است ادامه داد: همچنین مراکز تحقیقاتی، دانشگاهی و پژوهشی، انجمن های صنعت نساجی کشور و تولید کنندگان ماشین آلات نساجی و قطعات آن نیز در یازدهمین نمایشگاه تخصصی نساجی حضور داشتند.

به گفته‌ی مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی منطقه یزد، نمایشگاه های تخصصی محل خوبی برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و آشنایی با آخرین تکنولوژی های آن صنعت است و سه دوره آموزشی نیز در روز های مختلف این نمایشگاه برگزار شده است.